Žeby nová poviedka?

21. září 2013 v 12:23 | Endaria-sama |  Poviedky

Hmmm..včera som pozerala anime Mirai Nikki a tak ma napadlo, že napíšem poviedku na toto anime. Volala by sa Search for truth. Ak by sa náhodou chcel niekto pridať tak len vyplňte toto:

Meno
Priezvisko
Vek
Ste vlastník denníka? Ak áno, ktorý v poradí?
(Som prvá xD)
Denník budúcnosti/ak ho máte (Denník taktiky/lásky je obsadený..)
Minulosť (Som dcéra Yukiterua a Yuno, ale neviem o tom ešte..PS: nemusíte sa veľmi rozpisovať, ale nech je to stručné a jasné)
Povaha
Záľuby
Zlozvyky
Láska (Akise Aru je obsadený a Yukiteru je tiež obsadený, lásku si môžeťe aj vymyslieť)
Vzhľad (prosím pošlite svoju podobu a aj podobu vašej lásky, ak sa bude dať...najvhodnejšie by bolo ak by ste poslali link zo stránky janforman.com - http://img.janforman.com/ - alebo poprípade iný link, ale taký pri ktorom sa mi obrázok zobrazí)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Usagi-chan Usagi-chan | 21. září 2013 v 12:49 | Reagovat

Jméno: Scaratach
Příjmení: Phantomvile
Věk: 16 let
Pořadí vlastníka: Druhá
Deník budoucnosti: Deník útěku
Minulost: Vyrůstala v sirotčinci, když po nehodě přišla o rodiče. I přes takové prožité trauma z ní vyrostla velice milá dívka s trochu podivnou zálibou ve zbraních. Kromě nepříjemné události z dětství její život prozatím probíhal klidně, je mezi lidmi docela oblíbená. Jejím snem je proslavit se po celém světě, avšak ještě stále nepřišla na to jak.
Povaha: Je velice milá, snaží se s každým kamarádit. Lidé o ní tvrdí, že je hyperaktivní a sem tam neohrabaná. Pokud však dojde na nějaké zbraně nebo boj, její povaha se rapidně mění a z ní se stává trochu šílený flegmatik, který si dokáže situaci užít.
Záliby: Kromě své záliby ve zbraních, kterou samozřejmě před lidmi tají, má velice ráda video hry a lezení do výšek.
Zlozvyky: Má takovou nepěknou schopnost říkat nevhodné věci v nevhodné chvilky.
Láska: Něco takového ji moc nezajímá, i když má spoustu nápadníků. Čeká na nějakého tajemného prince.
Vzhled: Výškou je trochu menší než její vrstevníci, ale nemá ráda když se na to upozorňuje. Jinak je celkem roztomilá a když je třeba, umí toho využít.
http://i64.beon.ru/71/55/375571/61/13124061/6542f.jpeg

2 Yuzuru Yuzuru | 21. září 2013 v 14:33 | Reagovat

Jméno: Reina
Příjmení: Tsubomi
Věk: 19
Pořadí vlastníka: čtvrtá
Deník budoucnosti: Deník jasnovidectví
Minulost: Už od mala žila se svou tetou, o které si však myslela, že je její matka. Náhodou však jednou zjistila pravdu a řekla ji o svém objevu. Ta se na Reinu naštvala a sprostě ji vyhodila z domu. Reina vůbec nechápala co udělala špatně, ale nehodlala se doprošovat aby se mohla vrátit, tak prostě odešla žít sama. Odešla do jiného města, s pomocí přátel přešla na jinou školu a našla si brigádu.
Povaha: Je drzá a má svou vlastní hlavu. Nedělá ji problém se s někým seznámit, ale není moc důvěřivá. Dokáže však být i milá a rozkošná. Je docela hádavý typ, nejvíce se hádá se svým spolubydlícím a ne vždy s ním hádku vyhraje. K lidem, které nemá ráda je naprosto lhostejná.
Záliby: Ráda poslouchá hudbu a hraje na kytaru, na kterou ji naučil její spolubydlící. Má také ráda adrenalinové sporty, hlavně Bungee Jumping. Věnuje se atletice, přímo běhu na dlouhé vzdálenosti.
Zlozvyky: Je docela dost podezřívavá a hádává.
Láska: Ona ho bere jen jako kamaráda s výhodami, zatímco on ji miluje, takže je dost žárlivý. Má s ním i pronajatý byt na půl.
Vzhled: Na dívku má takovou střední výšku, ne moc malá, ne moc vysoká. Má tmavě zelené vlasy a hnědé oči, které však vypadají, že jsou spíš červené.
Reina Tsubomi- http://img.janforman.com/20130206556540eyzf.jpeg
Kano Murasame- http://img.janforman.com/BeFunkyKano.jpguwkt.jpg
http://img.janforman.com/Kagerou.Project.600.154817295eu.jpg

3 Naiko Naiko | Web | 21. září 2013 v 17:37 | Reagovat

Meno: Kizami
Priezvisko: Shinohara
Vek: 26 let
Ste vlastník denníka? Ak áno, ktorý v poradí: Sedmý
Denník budúcnosti/ak ho máte: Deník duše
Minulosť: nic zvláštního... vždycky byl velmi inteligentní a pilný student s fascinací pro lidské přemýšlení a chování, takže jakmile dokončil vysokou školu, dal se na kariéru psychologa.
Povaha: Flegmatický, pořádkomilný idealista s téměř neotřesitelnou psychikou. Má vrozený talent na vciťování se do ostatních a obecné čtení v lidských gestech, proto je ohromně těžké ho jakkoliv obelhat. Tuto vlastnost se navíc rozhodl využít na sto procent a vypracoval se na jeho útlý věk velmi schopného psychologa. Ačkoliv rozumí všem lidským špatnostem lépe než kdokoliv jiný, je to utopista, který touží po perfektním světě bez bolesti a utrpení- nicméně to bere spíš jako surrealistický sen.
Má ve zvyku maximálně dbát na každou činnost, kterou koná, díky čemuž má prakticky dokonale uspořádaný život s minimálním počtem omylů. Umí improvizovat, ovšem vždycky preferoval permanentně všechno podle starých kolejí.
Myslí racionálně, řídí se podle dosud uznaných zákonů a ačkoliv o těchto věcech s velkou oblibou čte, je poměrně skeptický ke všemu neobvyklému či mysterióznímu - řídí se heslem "K víře je potřeba nevyvratitelný důkaz".
Záľuby: Práce mu zabírá téměř 90% veškerého času, ale má rád filmy a vědecké časopisy.
Zlozvyky: Často bývá až moc formální, čímž někdy dohání lidi do rozpaků. Má ve zvyku mluvit spisovně. Stejně jako - patří to k jeho práci, takže tomu není pomoci - automaticky u lidí pozorně analyzuje jejich chování a jakmile někoho jednou takhle přečte, je téměř nemožné ho obelhat nebo překvapit.
Láska: Opět problém s jeho prací... Na takové věci zkrátka nemá čas :'D
Vzhľad: http://www.andor2.cz/images/icons/personsicons/kizamiicon2073.jpg
(snad to není moc dlouhé :'3 kopčila jsem to z jednoho RPG životopisu, který je ještě dvakrát tak delší, takže... :'D)

4 Hrdina Tokiko-sama Hrdina Tokiko-sama | 21. září 2013 v 20:46 | Reagovat

Meno: Виктория (Viktariya)
Priezvisko: Брагинская (Braginskaya- Áno, Rusko xD)
Vek: 25
Ste vlastník denníka? Ak áno, ktorý v poradí? Pátá, Deník Náhod (1. Vykašlala jsem se na to prtože mě nic nenapadalo 2. SNad to už někdo nezabral xD 3.V nemocnici si psala do mobilu deník o pacientech, aby si všechny pamatovala, až to dopadlo tak že si ho psala o všem kolem ní)
Minulosť: Ona a její matka jsou původem z Ruska. Její otec se tam přistěhoval, a vzal si ji. Když bylo Vik 8 let její matka zemřela na rakovinu, a tak se s otcem vrátila do Japonska. Teď žije sama a pracuje v nemocnici. Pravidelně přispívá lidem s rakovinou.
Povaha: Napohled je to moc milá osůbka. Je obětavá, usměvavá, ale klame vzhledem. Jak mile se k ní otočíte zady, vyplázne na vás jazyk a v duchu si říká jak hrozně vypadáte. To ale jen na lidi co ji naštvou.Pacuje jako sestra v nemocnici, a nikdo neví že několik pacijentů, kteří ji naštvali, zabila. Někdy jí prostě přeskočí a jedná bezmyšlenkově. Je to celkem horká hlava. Pokud si vás ale oblíbí je to zase ta milá Viktoriya, která je akorát cynická, sarkastická a sem tam líná. Tak či onak, je tvrdohlavá a zbožňuje většinu pacientů o které se stará.
Záľuby: Trefování se do terčů na stěnách pokoje skalpely, které krade z nemocnice, hraní video her
Zlozvyky Ráda se opíjí (vodkou, když nic není tak pivem), když je naštvaná nebo nadšená, tak křičí Rusky.
Láska Souta Matsuhi- je to jeden z pacientů. Je mu 19 (Viki ty starý pedofile >v>) a trpí vážnou nemocí. Je hospitalizován od svých 13ti let. Pokud je v tom stavu, chodí za ním učitelé a učí ho. Je zesláblí a na svůj věk malý. Viktoiya se o něj stará od doby co tam pracuje (2-3 roky)
Vzhľad Viktoriya- http://img.janforman.com/Viktariyadipo.png
Souta- http://img.janforman.com/Aoshiru.600.1063826e8ib.jpg (<- Toko byla moc unavená aby kreslila něco svého tak mi to promiň xD)

5 Amy Amy | Web | 22. září 2013 v 17:12 | Reagovat

Vyzerá to zaujímavo :33 Aj by som sa prihlásila,ale nevidela som ešte Mirrai Nikki :"DD

6 Isumi Isumi | 22. září 2013 v 18:07 | Reagovat

Meno Lelian
Priezvisko Lyu
Vek 19
Denník je rádio v jej telefone volá sa denník prianí.
Číslo 13
Minulost V minulosti nemala vela priatelov tak sa zabávala tím že nahrávala svoje myšlienky a nápady na mobil a keď jej bolo smutno púštala si ich.
Povaha Je milá ale velmi podozrievava tak trochu samotárska, ale ak už raz niekomu začne veriť tak ho neopustí.
Záľuby miluje motorky, zvierata a prirodu.
Zlozvyky Je tvrdohlavá a niekedy nerozmýšla kým niečo urobí. Je tiež veľmi nerozhodná.
Vzhľad http://img.janforman.com/Snapshot201309229czgy.JPG

7 Konno Konno | 22. září 2013 v 20:01 | Reagovat

Meno.: Eiko
Priezvisko.: Naji
Věk.: 26
Deník je jeho Tablet deník přani
Jako mali mněl jen dva sve nejbližši kamše kteří ho když byl starši zradili nakonec zustal sam dlouho než našel svoji lasku Lelian do te doby si psal do tablet své přaní..
Je vdečny za každou maličkost,nasloucha ale neda si jentak neco v tlouct do hlavy pokud vý že to jinak nebo líp,když ma nekoho koho má rád a nebo miluju tak na něj neda dopustit i kdyby ho to mnělo stat život,občas má blbou naladu ale nedá to na sobe moc znát a snaži se v tu chvili vyhnou Leilan
Zaliby.: rychla auta,střelné zbraně,bojové sporty,přiroda,zvířata a relax z Lelian v přirodě
Zlozvyky malo kdy je včas nekde
vzhlad http://img.janforman.com/Snapshot20130922155hvd.JPG

8 Konno Konno | 22. září 2013 v 20:25 | Reagovat

Cislo 14

[7]:

9 Danyla Danyla | Web | 6. října 2013 v 12:47 | Reagovat

Hmmm to je zaujímavý nápad zapíšem sa ale najskôr svoju postavu trošku premyslím :) do večera to tu bude ;)

10 hds hds | 14. října 2013 v 20:31 | Reagovat

<<< OD JEDNÉ HOLKY Z RUSKA JE JÍ 13 A VŽDYCKY SI PŘÁLA MÍT SVÉHO KONĚ JESTLI TENTO DOPIS POSLEŠ 20-TI LIDEM TAK JSI POTOM V DUCHU ŘEKNI SVOJE TAJNÉ PŘÁNÍ ZJEVÍ SE TI DO 5 DNŮ. JESTLI TO NEPOSLEŠ 20-TI LIDEM TA HOLKA PŘIJDE K TOBĚ VEČER V 00:00 A ZABIJE TĚ !!!!!!!!!!!!! JEDEN KLUK TO NEPOSLAL A DO ZÍTŘKA NA POSTELI TAM BYLA JEN JEHO KOSTRA A

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama